SK HODKOVICE NAD
MOHELKOU
založeno: 1925

 
Created by JavaScript Slideshow Maker

Základní informace

Základní informace

Cílem činnosti kroužku je přivést děti k pravidelné sportovní činnosti, rozvíjet jejich všestranný pohybový rozvoj, naučit je spolupracovat s ostatními dětmi a překonávat překážky. Pravidelné sportování a sportovní návyky významně ovlivňují osvojení negativních jevů (např. kouření apod.). Kopaná v Hodkovicích nad Mohelkou nabízí dětem sportovní vyžití i po ukončení školní docházky (kategorie dorostu a dospělých).


Tréninky přípravek

Tréninky se konají v měsíci od září do června dvakrát až třikrát týdně. V době prázdnin se tréninky nekonají. Pro děti, které chodí do školní družiny si trenéři dochází. K tréninkům se využívá zařízení školy (tělocvična, hřiště UMT) a travnaté hřiště SK. Soutěžní turnaje se hrají na jaře (duben – květen) a na podzim (září – říjen). Domácí zápasy se odehrávají na hřišti SK.


Ceník

Cena kroužku na školní rok činí 900,-- Kč. Úhrada na jedno dítě byla v roce 2013/2014 sponzorsky zajištěna do výše 750,-- Kč, zbytek 150,-- Kč uhradily děti. Dále se platí roční členský příspěvek v SK Hodkovice nad Mohelkou ve výši 100,-- Kč, příspěvek obsahuje pojištění dětí.


Co sebou na turnaj

Děti si na zápasy vezmou: kopačky, chrániče, mikinu nebo teplou bundu, pití, kapesníky, lepící pásku na stulpny. Sraz mužstva je vždy v místě utkání 45 min. před začátkem utkání.

Ostatní oddíly SK