O nás

SK Hodkovice nad Mohelkou

Patří mezi tradiční sportovní kluby Libereckého kraje. Sportovní klub byl založen v roce 1925. V rámci SK působí oddíly kopané, hokeje, nohejbalu, volejbalu, lyžování a SPV. Jednotlivé oddíly se aktivně účastní krajských a okresních sportovních soutěží dospělých a mládeže. Sportovní klub provozuje areál ve Sportovní ulici, součástí areálu je fotbalové hříště s kabinami a hřištěm s umělým povrchem, sportovní halou, koupalištěm, restaurací a kluzištěm. Lyžaři využívají svah na Buříně.

Výchova mládeže v klubu - mládež ve fotbale

V roce 2011 byl při Základní škole v Hodkovicích nad Mohelkou zřízen sportovní kroužek – kopaná určený pro děti narozené v roce 2003 a mladší. V současné době jsou v kroužku děti narozené v roce 2002 až 2008 a jsou rozděleny podle věku do oddílů mladší a starší přípravky, starší žáci a mladší žáci. Kroužek je zřízen ve spolupráci s SK Hodkovice nad Mohelkou, děti a trenéři jsou členy SK Hodkovice nad Mohelkou a FAČR. Žáci a starší přípravka mají tréninky třikrát týdně a mladší přípravka dvakrát týdně. Pod hlavičkou SK Hodkovice nad Mohelkou se účastní soutěží FAČR (soutěž mladších a starších přípravek) v okrese Jablonec nad Nisou a krajského přeboru Libereckého kraje. Pod hlavičkou základní školy se účastní školních fotbalových turnajů. Jedná se o turnaje Mc Donald cup a Coca cola cup.V mimo soutěžním období, trénujeme doplňkově florbal a účastníme se i turnajů.

V soutěžním ročníku 2016/2017 se mistrovských soutěží účastní šest mužstev:

A – mužstvo dospělých - 1. B. třída (krajská soutěž) Liberecký kraj. B – mužstvo dospělých - okresní přebor Jablonec nad Nisou. Starší žáci - Okresní přebor Libereckého kraje. Starší žáci - krajský přebor Libereckého kraje. Mladší žáci – krajský přebor Libereckého kraje. Starší přípravka – okresní soutěž Jablonec nad Nisou. Mladší přípravka A a B - okresní soutěž Jablonec nad Nisou.

Oddíly;

 

Generální partner

Návštěvnost

TOPlist